Zeba Plastik

Yayın Tarihi 15 Nisan 2019
KategoriPlastik Eşya
Hizmet Kalitesi
0.0
Zeba Plastik

1972 yılından bu yana son derece tecrübeli ekibimizle çeşitli sektörlerde kesintisiz imalat yapmaktayız. Zeba Plastik düşük maliyetli pek çok hizmet sağlamaktadır ve bu hizmetler arasında plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve plastik enjeksiyon ürünlerinin baskı uygulaması yer almaktadır. Tüm bu hizmetleri mümkün olan en düşük maliyetlerle temin etmekteyiz.

1972 yılından bu yana Türkiye’nin gelişen sanayisine endüstriyel hizmetler vermekteyiz. Uzman kadrosu , yeterli derecede makine kapasitesi, tasarım , modelleme, teknik çizim ve plastik enjeksiyon fason baskı üretimi yapan firmamız kalite ve termin sürelerini ön planda tutarak müşterilerine sonsuz güven sağlamıştır. Plastik sektöründe ağırlıklı olarak kendi alanındaki lider firmalara fason baskı ve kalıp imalat hizmeti vermekteyiz. Zeba Plastik size tam bir maliyet analizi yaparak rehberlik edecektir. Maliyet analizi, parçanın ağırlığına, hacmine ve sizin kurulum gereksinimlerinize göre yapılacaktır.

Zeba Plastik’in profesyonellerden oluşan ekibi, mümkün olan en düşük maliyetteki yüksek kalitede bitmiş ürünleri temin etmek üzere çalışmaktadırlar. İşe en kaliteli malzemelerle ve doğru iş için doğru ekipmanı kullanarak başlarız ve tüm parçaları üretimin her aşamasında denetleriz. Sizin kalite gereksinimlerinizi tam olarak karşılayabilmek için çaba gösteririz. Son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimimiz sayesinde, memnun olmanız garantidir. Yeni ürünlerin geliştirilmesi ile ilgili olarak büyük ve küçük şirketlerle, endüstri tasarımcılar ile birlikte çalışıyoruz. Her zaman sizin fikirleriniz üzerinde oturup tartışmaya açık olduğumuzu ve bunları mümkün olduğunca ekonomik bir şekilde pazara sunmak için yardımcı olmak istediğimizi göreceksiniz. Gelişmiş plastik enjeksiyon makinelerini kullanmaktayız (50 tondan 250 ton kapasiteye kadar). 1 gram ile 350 gram arasındaki skalada çeşitli türlerde plastik ürünlerin baskı uygulamasının yanı sıra, aynı ürünler için gereken kalıpların tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Lütfen tam detaylar için Hizmetler ile ilgili sayfalara göz atınız.

    Yorum Yaz

    Click to rate